Profesjonalne Usługi Wulkanizacyjne

Wymiana opon po zakończeniu sezonu gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną jazdę w każdych warunkach drogowych. Serwis DUO CAR zapewnia kompleksową obsługę aut osobowychi dostawczych w zakresie wymiany oraz napraw. Na miejscu jest też wulkanizacja. Każda naprawa uszkodzonej opony wymaga indywidualnego podejścia w zależności od rodzaju uszkodzenia, gdyż należy jej przywrócić 100% użytkowej sprawności. Niestety, zdarzają się uszkodzenia, które dyskwalifikują oponę i wówczas należy wymienić ją na nową.

Sprzedaż opon, wulkanizacja – w tym się specjalizujemy od 15 lat, realizując usługi w warsztacie na terenie Warszawy. Naprawy to jedna z dziedzin, w której jesteśmy doświadczonymi fachowcami oraz posiadamy odpowiednie, profesjonalne wyposażenie.

Wykonywana u nas wulkanizacja opon ma na celu przywrócenie ich pełnej sprawności eksploatacyjnej. Stosując najlepsze, sprawdzone materiały gwarantujemy niezawodność ogumienia po takiej naprawie. Dzięki naszej usłudze, Klient może zaoszczędzić na zakupie nowych opon, przedłużając okres eksploatacji tych, które posiada.

Termin wykonania: Natychmiastowe wykonanie usługi.

Oferujemy :

Sprzedaż opon i felg – nowe i używane
Sezonowa wymiana opon
Serwis 24h
Naprawa opon
Przechowalnia opon
Szeroki asortyment opon i felg – dostępne wszystkie rozmiary oraz producenci
Obsługa flot
Profesjonalne doradztwo i  ekspresowa obsługa

Aktualna Oferta Opon Używanych