Niezawodna Myjnia Bezdotykowa

A System myjni ABOX COMFORT to niezwykle wydajny, oszczędny i niezawodny system myjący. Wszystkie wykorzystane komponenty pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Siemens, CAT Pumps, Danfoss, Grundfos, Schneider Electric itd. Niespotykany na rynku zestaw zbiorników o łącznej pojemności do 4000 l, zapewnia nieprzerwaną dostawę uzdatnionej wody, co eliminuje całkowicie problem niezadawalającej jakości świadczonej usługi mycia, w przypadku spadku ciśnienia w sieci.

B Technika ABOX umieszczona jest w kontenerze wykonanym z poliuretanowych płyt warstwowych, o grubości 60 mm. Zapewnia on nieporównywalnie lepszą ochronę drogich komponentów znajdujących się w środku, niż standardowo oferowane przez konkurencję kontenery stropianowe (EPS). Dodatkowe bezpieczeństwo urządzeń gwarantują stalowe drzwi płaszczowe.

O Elektrowazory Danfoss cechują się długą żywotnością oraz prezentują przewagę jakościową nad zaworami pneumatycznymi. Nie wymagają bowiem montażu kompresora, który to stanowi słaby punkt myjni, w przypadku zastosowania rozwiązań opartych na zaworach pneumatycznych. Każde stanowisko mycia wyposażone jest we własne zasilacze, transformatory oraz wszelkie zabezpieczenia elektryczne marki Schneider Electric. Dzięki temu każde z nich jest niezależnie chronione i działa jako samodzielne urządzenie, co zwiększa niezawodność oraz solidność systemu i zapewnia ochronę przed awarią.

X W odróżnianiu od konkurencji, nie produkujemy zwykłych modułów metalowych, gdyż wiemy że nie stanowią one wystarczającej ochrony urządzeń przed warunkami atmosferycznymi panującymi na terenie Polski. Naszym rozwiązaniem dedykowanym myjniom, które posiadają ograniczoną powierzchnię montażową, jest wariant COMPACT, posiadający małe gabaryty oraz zapewniający wysoką ochronę, dzięki płytom poliuretanowym.